Šarvuotos lauko durys – saugiems ir stilingiems namams

Pasirinkti tinkamas lauko duris svarbu ne tik dėl to, jog jos užtikrina namo saugumą, šiltumą ar patogumą. Šios durys taip pat atskleidžia būsto šeimininkų stilių, gyvenimo būdą.

Tvirtos ir patikimos lauko durys

Tvirtumas ir patikimumas – savybės, dėl kurių tiek daug individualių namų gyventojų renkasi šarvuotas lauko duris. Šarvo durys saugo nuo galimų apiplėšimų. Visgi susirūpinusieji būsto saugumu neturėtų užmiršti signalizacijos ir patikimų, aukštos kokybės spynų.

Renkantis lauko duris, vertėtų atkreipti dėmesį ir į durų skląsčius, grandinėles, spynų sklendes, ar tinkamai apsaugota stakta ir varčia. Tai užtikrina ne tik namų saugumą, bet ir durų ilgaamžiškumą.

Optimalus saugumas užtikrinamas tik tinkamai montuojant šarvuotas lauko duris. Rekomenduojama jas montuoti ant trijų vidinių vyrių – taip duris sunkiau nuimti. Duryse siūloma sumontuoti ir plieninius kaiščius, kurie neleis iškelti durų net ir durų vyrius nupjovus.

Ilgaamžės lauko durys iš plieno

Dėl savo konstrukcijos šarvuotos durys iš plieno pasižymi ilgaamžiškumu, jos gerai izoliuoja garsą. Dar vienas šių durų privalumas – veikiamos drėgmės šios fanera ar MDF plokšte dengtos plieninės durys nesideformuoja.

Šarvuotos plieno durys, saugant būstą nuo drėgmės ir šalčio, sandarinamos silikonine arba gumine tarpine, per visą durų perimetrą einančia gumine juostele. Siekdami dar didesnio sandarumo bei garso izoliacijos, naudokite dvigubą tarpinę juostelę, kuri klijuojama ant varstomos durų dalies ir ant durų rėmo iš vidinės pusės.

Šarvuotos durys – saugios durys išrankiausiam skoniui

Būsimus šarvuotų durų pirkėjus vilioja ir šarvuotų lauko durų dizaino galimybės. Siūlomos skirtingų raštų, įvairiai apipavidalintos, nestandartinių išmatavimų šarvo durys, net durys su stiklu. Jei siekiama natūralios išvaizdos, šarvuotos durys dengiamos medžio masyvu. Toks sprendimas ypač palankus, siekiant suderinti medinių durų estetiką ir šarvuotų durų patikimumą.

Šarvuotos lauko durys – stilinga ir ilgalaikė investicija. Skirtingos komplektacijos galimybės, papildomi durų, viso būsto saugumo elementai užtikrina saugumą, o pasirinktos durys dėl savo dizaino lengvai gali tapti svarbia namo eksterjero detale.