Šarvuotos lauko durys su stiklu – saugios, tvirtos ir stilingos

Anrista parduoda šarvuotas plienines duris Jūsų namų saugumui. Įmonė siūlo platų lauko sąlygoms skirtų šiltų šarvuotų durų pasirinkimą. Renkantis lauko duris, svarbu, kad namo durys būtų saugios, tvirtos, patikimos, patogios ir estetiškai patrauklios.

Anrista būtent tokias ir siūlo – įvairių modelių, raštų bei spalvų durys patikimai Jums tarnaus daugelį metų, o jų dizainą lengvai priderinsite prie savo eksterjero.

Klientams vertinantiems saugumą ir estetiką, idealus pasirinkimas – šarvuotos lauko durys su stiklu. Durys – svarbi namo arba apartamentų detalė, turinti užtikrinti Jūsų namų saugumą, šilumą, jaukumą bei komfortą. Šios lauko durys – ypač tvirtos, pagamintos iš metalinės suvirintos konstrukcijos. Stakta ir varčia apšiltintos akmens (mineraline) vata, todėl užtikrinamas sandarumas, ypatinga šilumos ir garso izoliacija. Durų apdailai naudojamos impregnuotos medžio dulkių plokštės su modernia ir naujoviška „Vinorit“ plėvele, kuri labai atspari lauko sąlygoms (temperatūrai, oro drėgmei).

Šarvuotų lauko durų su stiklu išmatavimai:

Aukštis: 2050 mm.

Plotis: 860 mm, 960 mm.

Durų stakta: durų stakta pagaminta iš lankstyto plieninio profilio.

Staktos storis: 100 mm.

Metalo storis: 1,5 mm.

Vyrių 2-3 vnt. varstymo kampas: 180 laipsnių.

Slenkstis: nerūdijančio plieno.

Stakta su sandarinimo tarpine.

Durų varčia:

Kalvio darbo grotelės.

Dviejų kamerų (trijų stiklų) stiklo paketas.

Varčios storis: ~7 0mm.

Metalo storis: 1,5 mm.

MDF plokštės storis (išorė/vidus) – 12/12 mm.

Užpildas mineralinė vata.

Varčia su sandarinimo tarpinė.

Durų priedai:

Spyna: „Barerra“ arba analogas.

Antra spyna: „Kale Kilit 257“ (Turkija) arba analogas.

Rankenos: „Tesla“.

2-3 stacionarūs grūdinti kaiščiai.

Svoris: ~80-95 kg.

Šarvuotos plieninės durys yra gaminamos Ukrainoje. Visos metalinės durų konstrukcijos dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje ir yra atsparios korozijai. Šiomis durimis užtikrinsite savo namams saugumą ir išskirtinį dizainą.

Durims suteikiama ne trumpesnis kaip 2 metų garantinis laikotarpis.

Užsakytas duris galėsite patys atsiimti Vilniuje iš sandėlio. Jei pageidaujate, durys bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.