Šarvuotos lauko durys – kodėl verta rinktis?

Medžiagos, gamybos būdas, spalva, matmenys, dizainas lemia savybes, dėl kurių pasirenkamos vieno ar kito tipo lauko durys. Jos – vienas svarbiausių namo saugumą garantuojančių elementų, todėl daug individualių namų gyventojų renkasi šarvuotas lauko duris.

Šarvuotos lauko durys iš plieno atrodo patraukliai, solidžiai, jos tvirtos ir patikimos. Visgi reiktų atkreipti dėmesį, jog lauko durų savybes lemia ne tik šarvo durų konstrukcija, bet ir naudojamos spynos, jų montavimo ypatumai.

Gyvenantieji individualiuose namuose turėtų atkreipti dėmesį ir į visapusišką būsto apsaugą, pavyzdžiui, gerai apsaugoti langus, įrengti signalizaciją. Šarvuotos durys savo funkciją pilnai atliks tuomet, kai jos bus vienintelis kelias patekti į namus, namuose įrengus signalizaciją.

Dar vienas šarvuotų lauko durų privalumas – gera garso izoliacija. Šarvuotos lauko durys taip pat pasižymi ilgaamžiškumu. Jos dengiamos fanera arba MDF plokšte, todėl veikiamos drėgmės nesideformuoja. Šarvo durims nebaisūs ir tiesioginiai saulės spinduliai, kitoks aplinkos poveikis. Svarbu duris nuolat prižiūrėti, tepti, valyti ir prireikus atnaujinti.

Dar vienas šarvuotų durų privalumas – patraukli išvaizda. Klientams siūlomos skirtingų spalvų, dizaino šarvuotos lauko durys. Pavyzdžiui, lauko durys su stiklu, skirtingų matmenų, tekstūros, skirtingai apipavidalintos durys. Gaminamos ir nestandartinių išmatavimų plieninės lauko durys pagal individualius užsakymus.

Šarvuotos lauko durys – ilgalaikė investicija. Tinkamai sukomplektuotos bei prižiūrimos jos taps ne tik ilgaamže, stilinga namo detale, bet ir jūsų namo saugumo garantu.